Teklifleriniz Artık Online

Türkiyenin en kapsamlı teklif programıyla beraber artık teklifleriniz internete bağlı olduğunuz her yerde.

Ücretsiz Deneme

Ürün Listesi

Hazırladığınız tekliflerde kullandığınız ürünlerin bilgileri otomatik olarak veritabanımıza kaydedilir ve siz daha sonra aynı ürünler ilgili teklif vereceğiniz de tekrardan yazmanıza gerek kalmaz.

E-Posta Ekleme

TeklifPortalının içinde kendi e-postanızı tanımlayabilir, hazırladığınız teklifleri kendi e-posta adresleriniz ve kendi imzanızla gönderebilirsiniz.

Sms Gönderme

Müşterilerinize ister göndermiş olduğunuz teklifle ilgili hatırlatma sms'i gönderin ister ürünlerinizi tanıtmak için sms gönderin. TeklifPortalından satın alacağınız sms kontörleriyle smslerinizi gönderebilirsiniz.

Teklif Oluşturma

TeklifPortalında müşterilerinize göndereceğiniz teklifleri kolay ve anlaşılır şekilde oluşturabilir, pdf dosyası olarak müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Firma Bilgileri

TeklifPortalında teklif göndereceğiniz firmanın bilgileri otomatik olarak saklanır ve daha sonra siz istediğinizde firmaların listesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün Fotoğrafları

Eklediğiniz ürünlerle ilgili fotoğraflar koyabilir ve isterseniz oluşturacağınız tekliflerde bu fotoğrafları kullanabilirsiniz.

Teklif Durumları

Tekliflerinizin durumlarını "Onaylandı", "Onay Bekleniyor", "Reddedildi" olarak değiştirebilir ve böylelikle raporlarda tekliflerinizin durumlarına göre analizler çıkartıp planlama stratejinizi belirleyebilirsiniz.

Sınırsız Alt Kullanıcı

Kendi kullanıcılarınızı oluşturup yetki verebilir ve oluşturduğunuz kullanıcılarında teklif göndermesini sağlayabilirsiniz.

Raporlar

Toplam oluşturulmuş veya kullanıcılarınızın oluşturmuş olduğu tekliflerin durumlarına göre toplam tutarının ve sayısının günlük/haftalık/aylık/yıllık bazında raporlarını görebilirsiniz.

Kolay Kullanım

TeklifPortalı size kullandığı arayüzle kolay bir kullanım sunar böylelikle tekliflerinizi kolay ve hızlı oluşturabilirsiniz.

7/24 Destek

TeklifPortalını kullanırken, aklınıza takılan her konu için destek kısmında bulunan telefon numaramızdan veya e-posta adresimizden bize her an ulaşabilirsiniz.

Merkezi Sistem

Bulut sunucu hizmeti kullandığımızdan dolayı bilgisayarınıza virüs girmesi veya bozulması durumunda TeklifPortalı bundan etkilenmez. Hizmetimize internete bağlı olduğunuz heryerden ulaşabilirsiniz

Her yerde tekliflerinize ulaşın

TeklifPortalı Android Cihazlarda...

Tekliflerinize tarayıcılarınızdan ulaşabildiğiniz gibi artık android uygulamasıyla da ulaşabileceksiniz.

Teklifleriniz her yerde...
Sms Sistemi

Sms ile bildirim

Müşterilerinize attığınız teklifle ilgili telefon numarasına hatırlatma sms'si gönderebilirsiniz. Hedefli listeler oluşturarak ve onlara favori ürün/hizmetinizle ilgili kısa mesaj gönderin.

Her Platformda Destek

TeklifPortalıyla e-postanızı eşleştirin

Kişisel veya kurumsal olarak kullandığınız e-posta adreslerinizi TeklifPortalına ekleyebilirsiniz böylelikle tekliflerinizi kendi e-posta hesabınızdan göndermiş olursunuz.

Ayrı ayrı paketler yok hepsi tek pakette!

Üyelikler kullanım süresi boyunca sınırsız destek verilir

Teklif

300₺ + KDV Sınırsız Kullanıcı


Online Teklif Oluşturma
Kişisel veya Kurumsal E-Posta hesabıyla teklif gönderme
Sms sistemiyle müşterilerinize gönderdiğiniz teklifle ilgili hatırlatmalar
Sınırsız kullanıcı oluşturma ve yetki verme
Kullanıcı bazlı günlük/haftalık/aylık/yıllık raporlama.
Fiyat/Maliyet hesabı oranı çıkartma

Teklif + Muhasebe

3.000₺ + KDV Sınırsız Kullanıcı


Elektronik Fatura yönetimi
Matbu Fatura yönetimi
Cari Yönetimi (bakiye yönetimi, hareket dökümleri)
Kasa & Banka Yönetimi
Özel Fatura Tasarımı
Kendi e-postanızdan veya sms başlığınızdan cari borç bildirimi ve fatura paylaşımı
Nakit Akış Raporu
KDV Raporu
Satış ve Gider Raporları
Kategori Yönetimi